Якість

Технічні умови

POLYEMOS Printing group розробило технічні умови виробництва етикеточної продукції – ТУ У 18.1-31632688-002-2017, які відповідають усім нормам і правилам міжнародних стандартів. Вся продукція компанії випускається згідно із затвердженими ТУ і проходить ретельний контроль відділом технічного контролю якості на всіх стадіях виробництва. Це гарантує поставку замовнику тільки перевіреної і якісної етикетки як для ринку України, так і для експортних ринків.

Документи на дозвіл

Компанія POLYEMOS Printing group зареєстровано належним чином, відповідно до чинного законодавства України, та має усі дозвільні документи, необхідні для здійснення господарської діяльності у сфері поліграфічного друку на території України і в інших країнах світу.

Стандартизація виробництва

POLYEMOS Printing group постійно проходить акредитацію у Міжнародній організації по стандартизації. Виробництво компанії відповідає Міжнародним стандартам, що підтверджується сертифікатами ISO.

Екологія

Виробництво POLYEMOS Printing group є безпечним та екологічно чистим, що підтверджується відповідними висновками органів контролю з екології та державної санітарно-епідеміологічної служби. Виробництво не має шкідливих викидів, шумів, а етикетка є придатною для використання на харчових продуктах.

Нагороди

POLYEMOS Printing group неодноразово було нагороджено відзнаками Всеукраїнських та Міжнародних організацій. Гордістю компанії, серед іншого, є Зірка якості і нагороди від постійних партнерів.