Послуги

Флексодрук
Детальніше
Лабораторія
Детальніше
Препресс обробка
Детальніше
Дизайн студія
Детальніше
Захист бренду
Детальніше

Флексодрук

Дизайн і друк етикеток складають основну частину продукції нашої компанії. Для їхнього виготовлення в нашому розпорядженні є всі відомі на ринку флексодруку технології.

Кожна етикетка вимагає поєднання методів, які необхідно дуже точно і безпечно узгоджувати. Ми, як завжди, робимо все це можливим, оснащуючи себе кращими інструментами, доступними на ринку флексодруку, що поєднують високу якість і виняткову гнучкість.

Самоклеючі етикетки виготовляються зі спеціальних матеріалів з нанесенням клейового шару на різних видах підкладки (плівкова або паперова).

Несамоклеюча етикетка виготовлюється, в основному, з паперових матеріалів і, найчастіше, використовується безпосередньо на харчових продуктах. Тому наша компанія завжди забезпечує безпечність етикетки та її захищеність етикетки від впливу на неї різних середовищ використання.

Потужності

POLYEMOS Printing group має можливість виготовлення етикетки будь-якої складності (12-кольоровий флексодрук з одночасною післядрукарської обробкою двома трафаретами), що можливо завдяки друкарській машині MPS з вбудованим обладнанням ППО – Rhino, аналогів якого немає в Україні. У компанії є своя лабораторія з виробництва друкованих кліше і трафаретних сит. POLYEMOS Printing group є повністю автономної із замкнутим циклом виробництва. Компанія володіє потужностями та технологіями виготовлення методом флексодруку будь-якої етикетки в світі.

Матеріали

Для виробництва етикеточної продукції POLYEMOS Printing group закуповує європейські рольові матеріали: MANTER (Іспанія), Fasson (Німеччина), Raflatak (Фінляндія), Ritrama (Італія), HERMA (Німеччина), та інші, а так само європейські фарби та ЛФМ – Fujifilm Special Ink Systems (Sericol) (Великобританія), Flint Group (Сербія), Pulse Roll Label Products Ltd (Великобританія), Toyo Ink (Бельгія), J + S (Janecke + Schneemann), та інші.

Лабораторія

POLYEMOS Printing group створило власну друкарську лабораторію. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням з виготовлення кліше, трафаретів і прототипів, з висічкою і обробкою на вищому рівні. Таким чином, істотно скорочені терміни виробництва, а варіації дизайнерських розробок у флексодруку можуть бути втілені строго відповідно до побажань замовника.

Препресс обробка

POLYEMOS Printing group реалізує ідеї замовників як в самих класичних, так і в найбільш інноваційних процесах. Єдина мета, яку переслідує наша компанія – досконалість. Саме з цього ідеально структурованого і всеосяжного діапазону рішень так яскраво проявляється багатий досвід нашої компанії і її здатність реалізувати навіть найсміливіші задуми замовників. Препресс обробка дає можливість самим реалістичним способом моделювати і втілювати ваші ідеї найкращим чином.

Дизайн студія

POLYEMOS Printing group Design має команду висококваліфікованих дизайнерів, готову виготовити макет Вашої майбутньої етикетки, починаючи від самої її ідеї. Розуміючи важливість забезпечення іміджу Вашої компанії, наша команда здатна втілити єдиний замисел для лінійки або цілої серії продуктів, зберігаючи стилістику і «лейтмотив» бренду.

Ми здатні створити нову торгову марку для Вашого бренду, яка буде унікальною і неповторною.

Захист бренду

POLYEMOS Printing group володіє спеціальними технологіями захисту Вашого бренду від підробок і «крадіжки». Завдяки широкому спектру технологічно складних рішень етикетку, яка виготовлена у нашій поліграфії, неможливо буде повторити без наявності ключових технічних підказок.

Нумератор
Лінза-ефект
Унікальний дизайн висікання
Голограма
Спеціальні фарби