Технології

Карбування
Детальніше
3D Графіка
Детальніше
Дифракція
Детальніше
Тиснення
Детальніше
Конгрев
Детальніше
Тактильний лак
Детальніше
Ламінування
Детальніше

Карбування

Етикетка виготовляється методом карбування з особливого матеріалу, який, зазвичай, не застосовується у флексодруці – справжній метал.

За допомогою нанесення спецфарб, спецклея і післядрукарської обробки проводиться тверда і об’ємна етикетка, яка на дотик і вигляд нагадує викарбуваний медальйон.

Лінза

Етикетка-лінза виготовляється на спеціальному матеріалі, який після нанесення спецфарб і обробки надає будь-якому зображенню візуальний об’єм краплі (або лінзи), при цьому етикетка залишається плоскою і не вимагає додаткових дій для надання об’єму зображенню.

3D-графіка

3D-ефект надає етикетці не тільки об’єм, але й динаміку, – етикетка, ніби, рухається при розгляді її під різним кутом зору. Така етикетка часто використовується для ексклюзивної чи подарункової продукції або для лімітованих серій продуктів бренду.

Виготовлення 3D-етикетки можливо тільки з використанням спеціального обладнання, матеріалу особливої структури і флексо-фарб для 3D-графіки.

Дифракція

Етикетка виготовлюється з використанням спеціальної дифракційної фольги, яка надає елементам етикетки перламутровий перелив і сяйво.

Тиснення

Етикетка виготовляється з використанням різнокольорової фольги методом холодного, гарячого тиснення. В результаті етикетка має багате яскраве наповнення з дорогоцінним блиском як прикраса.

До цього виду обробки також слід віднести метод для сліпого тиснення (блиндування), за допомогою якого етикетка набуває відповідну структуру візерунку.

Можливе поєднання видів тиснення фольгою та блиндування.

Конгрев

Це післядрукарська обробка етикетки, за допомогою якої зображенню або окремим його елементам надається об’єм фізичним натиском пресу. Етикетка набуває об’ємний цікавий вигляд.

Тактильний лак

Післядрукарська обробка етикетки тактильним лаком надає етикетці особливі характеристики – етикетка не тільки набуває об’ємних елементів на вигляд, але й приємно запам’ятовується на дотик. Така техніка дозволяє нанести абсолютно будь-який орнамент на етикетку, навіть такий, що може імітувати природні матеріали і шкіру різних тварин.

Ламінування

Дозволяє захистити зображення етикетки від вологи і механічних пошкоджень. Матова і глянцева ламінація надає етикетці відповідний відблиск, сам матеріал етикетки стає більш пружним.