Про компанію

«Досконалість етикетки полягає не в окремих рисах та лініях, а в загальному іміджі, у життєвому сенсі, який у ньому проявляється»

POLYEMOS Printing group – компанія, яка надає значення кожному образу Вашої етикетка з використанням будь-якого існуючого на даний момент сучасного флексодруку. Компанія розвивається на поліграфічному ринку з 2001 року і має широкі можливості у галузі друку на самоклеючих матеріалах від європейських виробників.

Уже майже 20 років POLYEMOS Printing group знаходиться на ринку поліграфії і входить в п’ятірку найбільших поліграфічних компаній України по виробництву упаковки та етикетки методом флексодруку.

Ми зосереджуємося на кожному проекті, роблячи його унікальним від етапу розробки дизайну, до промислового виробництва. Саме тому флексодрук – це не просто індустрія. Це Мистецтво створення етикетки.

На сьогоднішній день наша компанія поставляє продукцію для алкогольної і безалкогольної промисловості, м’ясопереробної, косметичної та парфумерної промисловості, і побутової хімії, масложирової, молочної галузей та ін.

Географія поставок постійно розширюється. Ми здійснюємо експорт нашої продукції до Білорусії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Румунії, Великобританії та інших країн.

Філософія нашої компанії ґрунтується на побудові чесних, відкритих і довгострокових відносин з партнерами. Ми не зупиняємося на досягнутих рубежах і постійно рухаємося вперед.

Відкрийте для себе широкий спектр можливостей флексодруку та переконайтеся в нашій прихильності високим стандартам якості і краси!

 

Наша команда

Ольга Ващенко заступник директора

Відділ збуту

Євген Варвинський комерційний директор

Андрій Чорненький начальник відділу збуту

Микола Лубяний начальник виробництва

Відділ виробництва

Роман Польшиков головний технолог

Препрес відділ

Ігор Потьомкін начальник препрес відділу

Команда POLYEMOS

Історія компанії

2001
2002
2005
2008
2010
2016
2017
2018
2018
2019
2020